Promosyon İş Tişörtü

İş Tişörtü

İş tişörtleri, çalışma saatleri içerisinde personellerin giyim ihtiyacını karşılayan tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Özellikle de yaz aylarında bunaltıcı sıcaklara karşı resmi bir kıyafet giymek zor olabilir. Bu durumda, personeller için özel olarak tasarlanan iş tişörtleri, can kurtarıcı olmaktadır. Eğer işletme sahibi iseniz, iş tişörtü konusunda verdiğimiz bilgilere mutlaka göz atın. Bu sayede iş tişörtü fiyatları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • İş Tişörtü Modelleri

İş tişörtü modelleri, günümüzde farklı giyim tarzlarının oluşması nedeniyle artmıştır. Özellikle de farklı iş kolları nedeniyle her giyim stili her sektörü karşılamamaktadır. Örnek verecek olursak, bir cafedeki çalışanların giyim tarzı ile bir kurumsal firmanın çalışanları farklı giyim tarzını benimseyebilir. Zira işinizin gerektirdiği giyim tarzına göre farklı bir model tercih etmek daha sağlıklı olacaktır. Cafe garson tişörtleri için daha canlı ve şık seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Kurumsal firmanızın çalışanları için ise daha sade ve otoriter bir görünüm kazanmak isteyebilirsiniz.

İş tişörtü modelleri konusunda aradığınız soruların cevaplarını bulamıyorsanız, sizlere yardımcı olmak isteriz. Mesela renk ve tasarım seçenekleri konusunda ne tür bir arayış içerisindesiniz? Hangi yaka tipini tercih etmek istersiniz? Ne kadar tişörte ihtiyaç duyuyorsunuz? Bu tarz sorular, ihtiyacınızı tam olarak karşılamak adına cevaplanması gereken sorular arasındadır. Bizimle iletişime geçerek hızlı bir şekilde sipariş sürecini başlatabilirsiniz.

  • İş Tişörtü Fiyatları

İş tişörtü fiyatları, baskılı, baskısız ya da nakışlı iş tişörtü seçeneklerine göre değişiklik gösterebilir. Ek olarak ihtiyaç duyduğunuz tişört sayısı da fiyatta değişikliğe neden olacaktır. Ancak şu bilginin altını çizelim: Ne kadar tişört sipariş ederseniz, perakende alıma göre o kadar tasarruflu bir tercih yapmış olursunuz. Bu nedenle toptan tişört siparişi verdiğiniz taktirde, tekli satın alımlara göre daha uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz.

  • Baskılı İş Tişörtü Toptan

Baskılı iş tişörtünü toptan sipariş vermek istiyorsanız, lütfen sipariş formunu doldurun. Eğer sipariş formunda merak ettiğiniz sorular varsa, not kısmına ek olarak yazabilirsiniz. Eğer sipariş vermeden sorularınızı iletmek istiyorsanız, iletişim kanalları üzerinden bizimle dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.


Benzer ürünler


Promosyon Tişört bisiklet yaka

İş Tişörtü

Promosyon Tişört

promosyon t shirt

Promosyon Tişört

promosyon t shirt

Promosyon Tişört

promosyon t shirt

Promosyon Tişört

Promosyon Tişört

Promosyon Tişört

Promosyon Tişört